مشاوره و سفارش

  • 7 − 3 =

غذای ماهی کپور

ماهی کپور یک ماهی از جمله ماهیانی است که بیشتر در دریا زندگی می کنند. اما در سال های اخیر تعدادی از پرورش دهندگان شیلات اقدام به پرورش این قبیل از ماهی ها در استخر کرده اند. ماهی های کپور به چند دسته تقسیم می شوند و از غذا های متنوعی تغذیه می کنند. البته این ماهی ها اکثر اوقات از موجودات زیر بستر آب هم تغذیه می کنند. اگر حرفه شما پرورش ماهی استخری باشد قطعا برای ماهیان استخر خود نیاز تامین غذا خواهید داشت.

غذای گربه خانگی


گربه ها نیز مانند سایر حیوانات خانگی به غذای مخصوص خود نیاز دارند تا علاوه بر تامین نیازهای اساسی آنها به تغذیه رشد و سلامت آنها را نیز به دنبال داشته باشد و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری کند؛ به همین علت امروزه انواع مختلفی از غذاهای مختلف برای آنها تولید می شود که از نقطه نظر های مختلف با هم تفاوت داشته و از نظر کیفیت نیز در رده های مختلفی قرار دارند. از جمله غذاهای آماده رایج برای گربه ها می توان به انواع غذای مرطوب گربه و غذاهای خشک اشاره کرد.

خوراک پرنده خانگی

دانه‌ها از جمله مواردی هستند که اکثر پرندگان خانگی تمایل به استفاده از آن را دارند و همانطور که می‌دانید بیشتر بودن نسبت آن در رژیم غذایی قیمت خوراک پرنده خانگی را بالاتر می‌برد و همچنین عدم رعایت نسبت آن در رژیم غذایی سبب افزایش ویتامین A و کلسیم در پرندگان می‌شود. سبزیجات نیز از جمله غذای مناسب برای پرندگان هستند که می‌توانید آن‌ها را به صورت خام، پخته و یا گرم شده در اختیار آنان قرار دهید و می‌تواند آب مورد نیاز بدنشان را تا حدی تأمین کند. از جمله سبزیجاتی که می‌توانید در رژیم غذایی پرنده‌ی خانگی خود قرار دهید می‌توان به هویج، کاهو، کرفس، سیب زمینی، بادمجان، کدو، ذرت اشاره کرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتوضعیتنوع بسته بندیقیمت
خوراک حیوانات خانگی-موجودسفارشیتماس بگیرید
خوراک ماهیهای زینتی و پرورشی-موجودسفارشیتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 11 + 3 =

ایمیل

darapet.food.@gmail.com

درباره ما :

بازرگانی دارا پت فعاليت خود را در زمينه عرضه انواع خوراک حيوانات خانگی آغاز نمود. و با در اختيار داشتن تيم فروش بسيار قوی توانسته تمامی اين محصولات را به بازار عرضه نمايد. داشتن تنوع در كيفيت و قيمت مناسب، و تحويل سفارش در سريعترين زمان ممكن سبب افزايش مشتريان دائمی و جديد شده است.

مدیر بازرگانی دارا پت

کمال احمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید